AUTO-CZĘŚCI

Nawet samochody drogich, znanych i renomowanych marek mogą potrzebować naprawy, a tym samym części zamiennych. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu, oferujemy Państwu sprzedaż oryginalnych auto części nowych i używanych do różnych pojazdów. Proponowany przez nas asortyment części zamiennych nieustannie się rozszerza, dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania coraz większej liczby właścicieli aut, zarówno osobowych, jak i ciężarowych.

Odpowiednio dobrane auto części na korzystnych warunkach

Współczesne samochody są zazwyczaj znacznie mniej awaryjne niż ich wcześniejsze wersje, a dostępność części zamiennych pozwala wykonywać wszelkie naprawy. Dbając o wygodę naszych Klientów zapewniamy szeroki wybór części samochodowych. Jesteśmy zawsze „na bieżąco” z pojawiającymi się na rynku nowościami, co sprawia, że nasza oferta nieustannie się rozszerza i może zadowolić coraz większą liczbę właścicieli aut.

Gałąź naszej firmy poświęcona częściom zamiennym to odpowiedź na zapotrzebowanie użytkowników aut osobowych i dostawczych. Atuty naszej oferty to:

  • zawsze oryginalne części używane od sprawdzonych producentów, sprowadzane z zagranicy,
  • nowe części z polskich hurtowni sprowadzane na zamówienie według indywidualnych ustaleń.

W przypadku części z zagranicy sprowadzamy wyłącznie te oryginalne bezpośrednio z Niemiec i z Anglii. Długotrwała współpraca z producentami pozwala nam korzystać z dogodnych warunków, co przekłada się również na korzystne ceny dla naszych Klientów w sprzedaży bezpośredniej. Wybieramy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które w oparciu o nasze ponad 10-letnie doświadczenie proponujemy zawsze z korzyścią dla użytkowników zakupionych u nas części zamiennych.

Części samochodowe dostępne w Pawłowie lub z wysyłką

Cały asortyment jest do Państwa dyspozycji w naszym punkcie sprzedaży części zamiennych w Pawłowie, natomiast każde zamówienie możemy zrealizować z dostawą pod wskazany adres. Korzystamy z usług firm kurierskich, Poczty Polskiej, realizujemy dostawy również własnym autem firmowym.

Jeżeli natomiast chcecie Państwo odebrać części w Pawłowie lub skorzystać tutaj z fachowej porady, również zapraszamy do naszej siedziby. Przedstawimy najbardziej opłacalne rozwiązania w kwestiach związanych z auto częściami, zaproponujemy korzystne warunki współpracy i postaramy się tym samym spełnić Państwa oczekiwania.

Sztuka wyboru części zamiennych do różnych samochodów

Części zamienne tworzone bezpośrednio przez producenta i sygnowane jego logo to elementy zapasowe wytwarzane zgodnie z odpowiednią technologią. Są one takie same jak te, które producent wykorzystuje podczas montażu poszczególnych modeli nowych aut.

Nie sposób zatem znaleźć inne zamienniki bardziej podobne do oryginału. Sprawia to, że wielu naszych Klientów korzysta wyłącznie z takich rozwiązań, do czego zachęcamy również Państwa. Dostępność części oraz krótki czas realizacji dostaw są standardem w naszej firmie.

Copyright © 2012 gogler.pl Polityka plików cookies
SZYBKI KONTAKT
LOSOWE ZDJĘCIE