AUTO-HANDEL

W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku oraz oczekiwania naszych Klientów, włączyliśmy do naszych stałych usług również sprzedaż samochodów, które sprowadzamy z zagranicy, głównie z Niemiec. Samodzielny zakup auta poza granicami kraju wiąże się często z długim okresem poszukiwań oraz licznymi formalnościami, dlatego korzystając z naszej propozycji możecie Państwo pominąć te kwestie i znaczniej szybciej stać się właścicielem danego modelu.

Dobra propozycja zakupu samochodu – auto handel samochodami zagranicznymi

Według danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA) w 2016 roku średni wiek samochodu w Polsce wynosił 15 lat. Oznacza to, że wiele aut jest jeszcze starszych, lecz właściciele nie zmieniają ich na nowe często ze względów finansowych. Solidne auto środkowego segmentu, również to używane, przewyższa nieraz realne możliwości zakupu, stąd między innymi popularność zagranicznych samochodów używanych.

Wybierając nasze usługi macie Państwo pewność, że bez dodatkowych kosztów dopełniamy wszelkich formalności za granicą:

  • zakup samochodu w danym kraju,
  • uzyskanie zgody na jego sprowadzenie do Polski,
  • opłacenie podatku akcyzowego,
  • pokrycie kosztów opłaty recyklingowej,
  • i inne, w zależności od potrzeb.

Samochód wraz z kluczykami oraz dokumentami przekazujemy Państwu w oparciu o podpisaną umowę - faktura VAT marża (kupujący zwolniony z opłaty skarbowej). Przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty: tłumaczenia, przegląd techniczny, akcyza - komplet gotowy do rejestracji w wydziale komunikacji.

Samochody używane z zagranicy w rozsądnych cenach

W innych krajach wytyczne decydujące o cenie mogą odbiegać od tych polskich. Przykładem są właśnie Niemcy, gdzie zazwyczaj na cenę auta wpływa przede wszystkim przebieg, a nie rocznik, można tam zatem kupić kilkuletni samochód w korzystnej cenie. Szybciej niż w Polsce auta wymieniane są na nowe, co również wpływa na opłacalność zakupu zagranicznego pojazdu.

Za granicą podaż samochodów używanych oferowanych w sprzedaży przewyższa popyt, co oznacza, że jest ich znacznie więcej niż chętnych do zakupu, dlatego nadwyżki często sprowadzane są poza granice danego państwa. Również nasza firma z powodzeniem znajduje godne uwagi modele, sprowadza je i oferuje w tradycyjnej sprzedaży.

Sprowadzanie i sprzedaż aut z zagranicy do naszej siedziby w Pawłowie

Dostępność aut z zagranicy na polskim rynku jest popularną opcją nabycia używanego pojazdu wybranej klasy. W Pawłowie oferujemy Państwu możliwość zakupu aut z zagranicy z możliwością wcześniejszych dokładnych oględzin, zapoznania się z danymi technicznymi i historią pojazdu. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, chętnie przedstawimy Państwu nasze propozycje.

Copyright © 2012 gogler.pl Polityka plików cookies
SZYBKI KONTAKT
LOSOWE ZDJĘCIE