O FIRMIE

W naszych codziennych działaniach wychodzimy naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku. Działamy legalnie i z dużym sukcesem, nieprzerwanie od 2006 roku, a co najważniejsze – wciąż prężnie się rozwijamy.  Nasze usługi trafiają do Klientów na terenie całego kraju. Jesteśmy dowodem na to, że pomysł, dobre chęci i ciężka praca mogą być uwieńczone sukcesem, nawet w tak małej miejscowości jak Pawłów.

Auto części od sprawdzonych producentów i samochody wysokiej klasy

Nasza firma to fachowe doradztwo, solidne realizowanie zleceń zgodnie z wytycznymi, terminowość. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i autoryzowanymi dostawcami, hurtowaniami oraz producentami, aby każda transakcja z Klientem przebiegała pomyślnie, a tym samym aby spełniała również Twoje oczekiwania na każdym etapie współpracy.

Bieżące usługi i działania można podzielić na trzy kategorie:

  • sprzedaż auto części – proponujemy oryginalne części nowe i używane, lecz o niewielkim stopniu zużycia. Są one dostępne w stałej sprzedaży lub sprowadzane na indywidualne zamówienie,
  • sprzedaż kosmetyków i chemii samochodowej – środki do czyszczenia karoserii, szyb i tapicerki oraz poszczególnych elementów wewnątrz i na zewnątrz auta. Dostępne także preparaty pielęgnacyjne,
  • sprowadzanie i sprzedaż aut z zagranicy – najnowsza, prężnie rozwijająca się gałąź, w której sprowadzamy pojazdy używane, kilku- i kilkunastoletnie, odpowiednio wyposażone oraz gotowe do dalszego użytkowania.

Szeroki asortyment w korzystnych cenach sprawia, że z powodzeniem odnowicie Państwo lub wyremontujecie swoje auta przy pomocy części zamiennych, zadbasz o nie poprzez regularne prace porządkowe, a gdy Państwa celem stanie się zakup nowego pojazdu, będzie można znaleźć odpowiedni model. Zapewnimy fachowe doradztwo, bezproblemową wymianę zakupionych części na inne w ramach indywidualnych ustaleń.

Części zamienne zawsze na czas, bezpiecznie i wygodnie

Dogodne formy zamawiania i dostarczania towarów oraz terminowość dostaw pozwoliły nam zdobyć zaufanie Klientów. Przy zamawianiu części zamiennych możecie Państwo wybrać rodzaj dostawy, na przykład dostarczenie przez Pocztę Polską albo jedną z renomowanych usług kurierskich.

Jeżeli preferujecie Państwo odbiór osobisty, zamówione części będą czekać w naszej siedzibie w Pawłowie. Dostawę możemy zrealizować również naszym samochodem firmowym i przywieźć pod wskazany przez Państwa adres po wcześniejszych uzgodnieniach.

Sprzedajemy auto części w Pawłowie Klientom z całego kraju

Nasza firma oferująca auto części ma siedzibę w Pawłowie, natomiast działamy również poza rynkiem lokalnym, a ze względu na sprawdzony system dostaw, niezwłocznie realizujemy zamówienia płynące z dowolnych miast. Sprzedaż tradycyjną wspomagamy również obecnością na Allegro, gdzie można się zapoznać z naszymi bieżącymi aukcjami.

Copyright © 2012 gogler.pl Polityka plików cookies
SZYBKI KONTAKT
LOSOWE ZDJĘCIE